Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

DISAIN

MITMEKÜLGSUS

VÕIMEKUS

TEHNOLOOGIA

INFO JA MEELELAHUTUS

Kaugjuhtimise rakenduse abil on Discovery Sport valmis ja ootamas seikluseid. Kütuse taseme kontrollimiseks, auto avamiseks ja salongi eelsoojendamiseks või -jahutamiseks kasutage oma nutitelefoni.

INNOVATSIOON

Meie standardse jõuülekande tehnoloogia uus põlvkond suurendab stabiilsust ja veojõudu libedates teeoludes või maastikul. Standardvarustuses valitud mootoritel.

MAANTEESÕIT

Tehnoloogiaga Active Driveline ja seadistatava dünaamikaga pakub Discovery Sport põnevat sõitu teeoludest olenemata.

MAASTIKUSÕIT

Terrain Response 2 võimaldab Teile hõlpsa liigipääsu meie 70-aastasele kogemusele – sõiduk valib automaatselt sobivaima maastikusõidurežiimi.

JUHIABISÜSTEEMID

Linnaliikluses pakume täiendavat turvalisust. Hulgaliselt innovaatilisi lahendusi on standardvarustuses, valikvarustuses või erinevates pakettides.

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

Roolisoojendus pakub lisasõidumugavust ja on ideaalne külmas kliimas. Hõlpsalt aktiveeritav roolirattale paigaldatud puutenupult.

JÕUDLUS

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

OHUTUS

ISOFIX

ISOFIXi kinnitused tagavad tugeva kinnituse lapseistme ja auto vahel ning suurema turvalisuse.

TURVAPADJAD

Discovery Sporti kaheksa turvapadjaga süsteem juhile ja reisijatele kaitseb suurepäraselt kõiki autos viibijaid.

DÜNAAMILINE STABIILSUSKONTROLL

See vähendab mootori pöördemomenti ja rakendab sobivalt rattapidureid, et korrigeerida auto sõidusuunda ala-või ülejuhitavuse suhtes vastujõuga.

JUHTIMISSÜSTEEM

Discovery Sport kasutab uusimaid ohutustehnoloogiaid, sealhulgas elektroonilist pidurdusjõu jaotamist, mis muudab automaatselt igale teljele rakendatavat pidurdusjõudu, et peatumisteekonda vähendada ning säilitab auto stabiilsuse ja juhitavuse.

HÄDAPIDURDUSABI

Hädapidurdusabi tuvastab, kui juht vajutab pidureid kiiresti, kuid peatumiseks vajaliku jõuta. See funktsioon suurendab pidurite rõhku, et auto võimalikult kiiresti peatada. Hädapidurduse korral süttivad ohutuled automaatselt.

HÄDAPIDURDUS SUUREL KIIRUSEL

See funktsioon tuvastab otsasõidu ohu ning kuvab hoiatuse ja soovituse pidurdada. Kui juht ei reageeri, rakendab Discovery Sport pidurid, et vähendada võimaliku kokkupõrke raskust. Hädapidurdus on standardvarustuses.

Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd. registreeritud kaubamärk. 

Nanoe™ on ettevõtte Panasonic Corporation kaubamärk. 

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto spetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover