Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

LISAVARUSTUS JA VALIKUD

PAKETTIDE VALIKUD

VÄLIMUSE VALIKUD

SALONGI VALIKUD

VIIMISTLUS

Peegeldage oma isikupära ja täiustage Discovery Sporti välimust, valides nelja spooni ja salongi ehisdetailide seast.

ISTMED

Valikus on nii käsitsi 8 asendisse reguleeritavad istmed kui ka elektriliselt 12 ja 14 asendisse reguleeritavad esiistmed. Funktsioonide hulka kuuluvad asendimälu, massaaž, soojendus ja jahutus.

SISUSTUSE VÄRVIVALIK

Istmete värvivalikus on tumedat (Ebony) ja heledat (Light Oyster) värvi ning Discovery Sport R-Dynamicul punase (Mars Red) topeltõmblusega istmekatted.

SISUSTUSPAKETID

Isikupärastage oma Discovery Sporti unikaalsete detailidega sõltuvalt sellest, kas valite Discovery Sporti või Discovery Sport R-Dynamicu.

LAND ROVER GEAR– LISATARVIKUD

PEEGLIKATTED

Mattkroompeeglikatted kuuluvad keretarvikute hulka, et täiustada Discovery Sporti väliskujundust.

KOKKUPANDAV LEMMIKLOOMA TRANSPORDIKOTT

Lisatarvikutega, näiteks kokkupandava lemmiklooma transpordikotiga saate kohandada auto salongi ja pakiruumi vastavalt oma vajadustele.

PAGASIVEDU JA PUKSEERIMINE

Ideaalne välistingimustes kasutatavate spordivahendite ja suuremate esemete transportimiseks. Pagasireelingud pakuvad suuremat paindlikkust ja pakiruumi mahutavust.

FUNKTSIONAALSUS JA TEHNOLOOGIA

Lisaks salongikujundusele saate isikupärastada Discovery Sporti tehnoloogiat ja funktsionaalseid omadusi, et need vastaksid just Teie vajadustele.


* Finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.78% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 38 900 eurot, sissemakse 20%, jääkväärtus 40%, läbisõidupiirang 100 000km/aastas (krediidi netosumma 32 416.67 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2,5% aastas (30.06.2019 oli 3 kuu Euribor -0,345%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 200 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on

26 062.49 eurot ja tagasimaksete summa on 25 862.49 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover