Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

LISAVARUSTUS JA VALIKUD

PAKETTIDE VALIKUD

VÄLIMUSE VALIKUD

SALONGI VALIKUD

VIIMISTLUS

Peegeldage oma isikupära ja täiustage Discovery Sporti välimust, valides nelja spooni ja salongi ehisdetailide seast.

ISTMED

Valikus on nii käsitsi 8 asendisse reguleeritavad istmed kui ka elektriliselt 12 ja 14 asendisse reguleeritavad esiistmed. Funktsioonide hulka kuuluvad asendimälu, massaaž, soojendus ja jahutus.

SISUSTUSE VÄRVIVALIK

Istmete värvivalikus on tumedat (Ebony) ja heledat (Light Oyster) värvi ning Discovery Sport R-Dynamicul punase (Mars Red) topeltõmblusega istmekatted.

SISUSTUSPAKETID

Isikupärastage oma Discovery Sporti unikaalsete detailidega sõltuvalt sellest, kas valite Discovery Sporti või Discovery Sport R-Dynamicu.

LAND ROVER GEAR– LISATARVIKUD

PEEGLIKATTED

Mattkroompeeglikatted kuuluvad keretarvikute hulka, et täiustada Discovery Sporti väliskujundust.

KOKKUPANDAV LEMMIKLOOMA TRANSPORDIKOTT

Lisatarvikutega, näiteks kokkupandava lemmiklooma transpordikotiga saate kohandada auto salongi ja pakiruumi vastavalt oma vajadustele.

PAGASIVEDU JA PUKSEERIMINE

Ideaalne välistingimustes kasutatavate spordivahendite ja suuremate esemete transportimiseks. Pagasireelingud pakuvad suuremat paindlikkust ja pakiruumi mahutavust.

FUNKTSIONAALSUS JA TEHNOLOOGIA

Lisaks salongikujundusele saate isikupärastada Discovery Sporti tehnoloogiat ja funktsionaalseid omadusi, et need vastaksid just Teie vajadustele.


"†Esitatud arvud pärinevad NEDC2st, mis on arvutatud tootja ametlike WLTP-testide põhjal vastavalt ELi õigusaktidele. Need on ainult võrdlemiseks. Tegelikud arvud võivad erineda. CO2 ja kütusekulu võib varieeruda sõltuvalt ratta paigaldusest ja valikulistest lisadest. NEDC2 on arvnäitajad, mis on arvutatud valitsuse valemi põhjal WLTP arvudest ja mis on võrdne vana NEDC testi andmetega. See võimaldab rakendada õiget maksukäsitlust.

WLTP on uus ametlik ELi test, mida kasutatakse sõiduautode standardiseeritud kütusekulu ja CO2 arvutamiseks. See mõõdab kütusekulu, energiatarbimist ja -ulatust ning heitkoguseid. Selle eesmärk on arvandmed tegelikule sõidukäitumisele lähemale tuua. See on nõudlikum ja erinevate sõiduprofiilidega testimisprotseduur valikvarustusega sõidukitele.
*Joonisel näidatud täielikult ettepoole, mittekaldasendisse liigutatavad istmed.

1 Vastavalt kohalikele eeskirjadele. Kui kahevaatelise ja mitmevaatelise prillide kandja ei saa tahavaatepeegli ClearSight pildi fookust reguleerida, saab kasutada ka tavalist tahavaatepeeglit.

2 Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3 Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/.

4 Land Rover InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Land Roveri rakendus InControl Remote rakendus on vaja alla laadida Apple’i või Google Play poest.

5 Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

6  Mõnes riigis on vajalik päikesevalgustust nõrgendav esiklaas. Navigeerimisandmed kuvatakse esiklaasile ainult siis, kui autole on paigaldatud Pivi Pro.

7 Värskendused vajavad andmesideühendust.

8  Võib kehtida ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1 aastat tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

9  ClearSight Ground View pilt sõltub 3D-täisvaatekaamerast. Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust. Vastavalt kohalikele eeskirjadele.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.
Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda, palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.
 Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.
Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.

Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk.
Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.

Nanoe TM on ettevõtte Panasonic Corporation registreeritud kaubamärk.

 

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover