Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

PÕHIOMADUSED

DISAIN

Discovery Sporti eristavad selged kontuurid, täiuslikult tasakaalus proportsioonid ja iseloomulikud disaininüansid. 

MITMEKÜLGSUS

Paindlikud 5+2 istmed, nutikad pakiruumi lahendused ja piisav ruum kõigi jaoks – Discovery Sport on disainilt mitmekülgne. 

VÕIMEKUS

Üheaegselt võimekas kui ka hea enesevalitsusega. Discovery Spordist – rõõm, et ükski seiklus pole käeulatusest väljas.

DISAIN

MITMEKÜLGSUS

JÕUDLUS

TEHNOLOOGIAD

JÕUDLUS


* Finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.78% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 38 900 eurot, sissemakse 20%, jääkväärtus 40%, läbisõidupiirang 100 000km/aastas (krediidi netosumma 32 416.67 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2,5% aastas (30.06.2019 oli 3 kuu Euribor -0,345%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 200 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on

26 062.49 eurot ja tagasimaksete summa on 25 862.49 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover