Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

DISAIN

DISCOVERY SPORT

Discovery Sport on sõiduki disaini puhas väljendus. Discovery Sport võimaldab Teil seigelda stiilselt nii linnadžunglis kui ka läbi orgude sõites.

DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC

Discovery Sport R-Dynamic on julge ja sportlik. Lisaks Discovery Sport R-Dynamicu standardvarustusele on mudeli HSE varustuses 20-tollised valuveljed Style 5089 ja elektriliselt 14 asendisse reguleeritavad asendimäluga esiistmed.

P290 MUSTA VÄLIMUSEGA BLACK EDITION

Neile, kes otsivad suuremat võimsust. Discovery Sporti P290 musta värvi mudelil on 2-liitrine bensiinimootor ja intelligentne jõuülekanne, mis tagab veelgi parema juhitavuse.

MITMEKÜLGSUS

SISEMINE TAHAVAATEPEEGEL CLEARSIGHT

Oma klassi parima mahutavusega juhitagune ruum on pere kaasavõetavate asjade jaoks täiuslik, aga kuidas näha kaassõitjate ja nende asjade taha?  Sisemise ClearSighti tahavaatepeegliga saate nautida segamatut vaadet, ükskõik kes või mis Teie taga on.

LED-MAATRIKSESITULED

Need annavad loomuliku päevavalguse lähedast kvaliteetset valgust ja vähendavad silmade väsimist. LED-maatriksesituled on koos mudelile ainuomaste päevatuledega ja isekohanduvate kaugtuledega. Vastutuleva liikluse tuvastamisel tagab isekohanduv valgusvihk kaugtulede valgustatuse ilma teisi liiklejaid segamata.

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis aitavad sõitmise ja parkimise lihtsamaks ja turvalisemaks muuta. Tänu paljudele uuenduslikele tehnoloogiatele näete, et kõik funktsioonid on välja töötatud sõidukogemuse parandamiseks ja turvalisuse tagamiseks.

SALONGI TEHNOLOOGIA

TARKVARA UUENDUSED

Tarkvara uuendused hoiavad Teie auto ajakohasena. Optimaalse jõudluse tagamiseks saab kaugjuhtimisega uuendada sõiduki info- ja meelelahutust, telemaatikat ja mitmesuguseid juhtimismooduleid. See tähendab, et Teie auto muutub aina paremaks.

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Valikuline seadmete juhtmevaba laadimine koos telefonisignaali võimendiga võimaldab ühilduvaid nutitelefone laadida ilma juhtme või laadimisdokita. Autos olles kasutab telefon parema signaali ja selgemate kõnede jaoks auto antenni.

SALONGIÕHU PUHASTAMINE FILTRIGA PM 2,5

Valikuline NanoeTM ionisatsioon suurendab juhi ja kaassõitja heaolu. Nupu PURIFY aktiveerimisel püüab spetsialselt välja töötatud filter kinni väljast tulevad peenosakesed, nagu näiteks PM 2,5 ja õhus leiduvad allergeenid, näiteks tolmu ja õietolmu.

VÕIMEKUS

TERRAIN RESPONSE 2

Sobitage auto maastiku nõudmistega, optimeerides Discovery Sporti ühega neljast sõidurežiimist. Terrain Response 2 jälgib sõidutingimusi ja viib selle auhindu pälvinud süsteemi järgmisele tasemele, valides süstemaatiliselt Teie jaoks kõige sobivama sõidurežiimi.

VEETÕKKE LÄBIMINE

Jääge enesekindlaks ja spontaanseks isegi läbi vee sõites. Vee sügavuse andur tagab Teie ohutuse, kuna Discovery Sport annab märku, kui veetase hakkab auto maksimaalsele veetõkke läbimissügavusele lähenema.

PUKSEERIMINE

Discovery Sport suudab pukseerida kuni 2500 kg. Valikvarustusena on autole võimalik kinnitada eemaldatav haagisekonks või elektriline haagisekonks. Auto mitmekülgsuse suurendamiseks saate valida transpordi- ja pukseerimistarvikute seast.

MAAPINNAVAADE CLEARSIGHT GROUND VIEW

Täiuslik karmil maastikul hakkama saamiseks. 3D-täisvaatekaameraga maapinnavaade ClearSight Ground View9 annab võimaluse vaadata otse Discovery Sporti kapoti alla ning kuvada sõidu ajal erinevaid välisvaateid, sealhulgas sõiduki alt ja ratastest.

SOORITUSVÕIME

JÕUÜLEKANDED

Alates võimsusest ja puhtast sõidurõõmust kuni kütusetõhususe ja rafineerituseni – Discovery Sport on saadaval laia mootorivalikuga, sealhulgas pistikhübriidina.

KOHANDATAV DÜNAAMIKA

Valitud näitajaid, nagu näiteks vedrustust ja roolimehhanismi, võib Discovery Sporti puuteekraani abil vastavalt enda eelistustele eraldi kohandada.

INTELLIGENTNE JÕUÜLEKANNE

Saadaval ainult Discovery Sporti P290 musta välimusega väljalaskel Black Editonil. Maastikul tagab intelligentne jõuülekanne Active Driveline veelgi suurema haarduvuse, stabiilsuse ja sõiduki valitsemise. Teedel sõites pakub süsteem paremat suutlikkust kurvides.


"†Esitatud arvud pärinevad NEDC2st, mis on arvutatud tootja ametlike WLTP-testide põhjal vastavalt ELi õigusaktidele. Need on ainult võrdlemiseks. Tegelikud arvud võivad erineda. CO2 ja kütusekulu võib varieeruda sõltuvalt ratta paigaldusest ja valikulistest lisadest. NEDC2 on arvnäitajad, mis on arvutatud valitsuse valemi põhjal WLTP arvudest ja mis on võrdne vana NEDC testi andmetega. See võimaldab rakendada õiget maksukäsitlust.

WLTP on uus ametlik ELi test, mida kasutatakse sõiduautode standardiseeritud kütusekulu ja CO2 arvutamiseks. See mõõdab kütusekulu, energiatarbimist ja -ulatust ning heitkoguseid. Selle eesmärk on arvandmed tegelikule sõidukäitumisele lähemale tuua. See on nõudlikum ja erinevate sõiduprofiilidega testimisprotseduur valikvarustusega sõidukitele.
*Joonisel näidatud täielikult ettepoole, mittekaldasendisse liigutatavad istmed.

1 Vastavalt kohalikele eeskirjadele. Kui kahevaatelise ja mitmevaatelise prillide kandja ei saa tahavaatepeegli ClearSight pildi fookust reguleerida, saab kasutada ka tavalist tahavaatepeeglit.

2 Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3 Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/.

4 Land Rover InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Land Roveri rakendus InControl Remote rakendus on vaja alla laadida Apple’i või Google Play poest.

5 Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

6  Mõnes riigis on vajalik päikesevalgustust nõrgendav esiklaas. Navigeerimisandmed kuvatakse esiklaasile ainult siis, kui autole on paigaldatud Pivi Pro.

7 Värskendused vajavad andmesideühendust.

8  Võib kehtida ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1 aastat tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

9  ClearSight Ground View pilt sõltub 3D-täisvaatekaamerast. Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust. Vastavalt kohalikele eeskirjadele.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.
Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda, palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.
 Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.
Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.

Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk.
Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.

Nanoe TM on ettevõtte Panasonic Corporation registreeritud kaubamärk.

 

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover