NAMIBIA SAFARI

VÕIMALUS NÄHA AAFRIKA SUURT VIISIKUT
HOIDKE MIND KURSIS

METSIKUSSE LOODUSESSE

Etosha rahvusparki ja dramaatilist Swakopmundi rannikut läbiv 8-päevane Namiibia safari on tõeline unistuste täitumine. Selle taltsutamatu maa kõrbes võib kohata Aafrika kuulsaimaid metsloomi, sealhulgas suurt viisikut. Kannatlikud ja oskuslikud avastajad võivad neid kõiki näha.

BRONEERIGE OMA NAMIIBIA ELAMUS

HOIDKE MIND KURSIS

HOOLITSEME ENDA JA TEISTE OHUTUSE EEST

Et tagada Teile kõige mugavam ja ohutum kogemus, järgivad kõik Jaguar Land Roveri sõiduprogrammid valitsuse uusimaid COVID-19 tõrje juhiseid. Meie praegused protsessid on kirjeldatud alljärgnevalt.

PAINDLIK BRONEERIMINE

Võite kindel olla, et kui Teie Land Roveri seiklusreis tühistatakse, tagastatakse kogu raha. Kui Te ei saa reisil osaleda, saate oma kogemuse võimaluse korral järgmisele hooajale edasi lükata. Võimalik on ka taotleda tühistamist meie tavapäraste tühistamistasude ja tingimuste alusel.

KEHATEMPERATUURI MÕÕTMINE

Kasutame uusimat, kontaktivaba tehnoloogiat ning kõik külastajad peavad saabumisel läbima kehatemperatuuri kontrolli. Kõigil, kelle kehatemperatuur on üle 37,8 kraadi, palutakse teiste külastajate ja töötajate turvalisuse tagamiseks oma külastuse ajakava muuta.

SÕIDUKITE DESINFITSEERIMINE

Iga sõiduk puhastatakse ja desinfitseeritakse antimikroobsete desinfitseerimisvahenditega nii seest kui ka väljast enne ja pärast igat sõidukogemust.

SOTSIAALNE DISTANTS JA ISIKUKAITSEVAHENDID

Igale külastajale on saadaval maskid ja isiklik pudel kätepuhastusvahendit. Erinevatest leibkondadest pärit inimesed peavad hoidma üksteisest vähemalt 1,5-meetrist distantsi.

EKSPERTTIIM

Professionaalne, pühendunud ja kogenenud. Meie asjatundlikud instruktorid teavad, kuidas meie sõidukeid parimal viisil kasutada ja oskavad neid teadmisi selgelt ja hästi edasi anda, et saaksite sõites maksimumi võtta.

SEIKLUSREISIDE NAMIIBIA JOPE

Meie meeste ja naiste Land Roveri seiklusreiside Namiibia joped, millel on lukuga varrukad, SPF 50 UV-vooder ning mis on hingavad ja veekindlad, pakuvad optimaalset kaitset Aafrika avarate ja avatud tasandike äärmuslikes tingimustes. Kui soovite Land Roveri seiklusreiside Namiibia jopet osta, valige broneerimisel vajalik kogus.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Programm on inglise keeles. Meie kontorid on avatud esmaspäevast reedeni 9.00–17.00.
Lisanduda võivad kohaliku telefonioperaatori tasud.
Telefon: +49 205 8778 0994
E-posti aadress: [email protected]

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

OPEN ALL
ÜLDTEAVE
HIND
SÕITMINE
REISIMINE

MEIE TEISED NAMIIBIA KOGEMUSED

SÕITKE LUUKERERANNIKULE

SÕITKE LUUKERERANNIKULE

Uskumiseks tuleb kogeda eepilist liivasõitu, suurejoonelisi laevavrakke ja Namiibia luukereranniku rahvuspargi imelist, metsikut loodust. Valige 10- või 14-päevaste reiside hulgast.
TUTVUGE RINGREISIGA
SÕITKE MÄGEDE KÕNNUMAAL

SÕITKE MÄGEDE KÕNNUMAAL

See 4-päevane ringreis viib Teid läbi kõige unustamatute Namiibia vaatamisväärsuste – uskumatu Erindi looduskaitseala, liuglevad Erongo mäed ja nende vahele jääv hämmastav Namibi kõrb.
TUTVUGE RINGREISIGA

Oluline märkus

Siin olevad pildid on ainult illustreerivad. Kui programmi suhtes peaks tekkima küsimusi, võetakse reisi täpsema tõlgendusena aluseks kirjalik marsruudi kirjeldus. Jätame endale õiguse muuta reisimarsruuti ja/või asendada see reisikorraldaja sarnaste alternatiividega.