PROGRAMM ROCK CRAWL+


KOGEGE ERAKORDSELT PÕNEVAT SÕITU KÕRBES UUSIMATE LAND ROVERITEGA
HOIDKE MIND KURSIS

PROGRAMMI ROCK CRAWL+ SEIKLUSED OOTAVAD

Moabi kõrbes on maailma kõige nõudlikumad maastikurajad. Meie eksperdid viivad Teid piire ületama ja Te läbite piirkonna kõige keerulisemaid radu.

ÜLETAGE OMA PIIRE AMEERIKA EDELAOSAS


Rohkem sõiduaega, individuaalõpetust ja tehnilisi väljakutseid sisaldav Rock Crawl+ viib Teid veel kaugemale kõigest, mida olete Land Roveriga varem kogenud.
VAADAKE FILMI VAADAKE GALERIID

5-PÄEVANE PROGRAMM ROCK CRAWL+

1. PÄEV

1. PÄEV

Jõuate Grand Junctioni lennujaama ning sealt sõidate Red Cliffs Lodge'i, kus on peatuspaik kogu selle reisi vältel. Õhtusöögi ajal kohtute oma seikluskaaslastega.
2. PÄEV

2. PÄEV

Pärast hommikusööki ja kiiret briifingut sõidate oma esimesele rajale, näiteks maastikurajale Poison Spider, mida ääristab vapustav Moabi maastik ja Colorado jõgi.
3. PÄEV

3. PÄEV

Veel üks varajane briifing, enne kui asute sõitma uskumatul rajal Seven Mile Rim. Liikudes läbi mitmete dramaatiliste graniitkaarte, nagu Uranium Arch, näete piirkonna kõige silmapaistvamaid paiku.
4. PÄEV

4. PÄEV

Pärast hommikusööki sõidate teisele eepilisele rajale, milleks on Hell’s Revenge, mis paneb proovile Teie maastikul sõitmise piirid.
5. PÄEV

5. PÄEV

Hilisemate lendudega lahkuvad külastajad saavad registreeruda lisategevusteks, nagu näiteks ratsutamine. Või kui vajate turgutamist, siis miks mitte broneerida spordimassaaž ja lõõgastav kümblustünn.

VÕTKE OMA SEIKLUSTEST VIIMAST


Nautige oma Moabi kogemust lisaväljasõitudega – olgu see siis auhinnatud veinide degusteerimine või vapustav sõit Dead Horse Pointi loodusparki.

TUTVUGE MEIE KÜLALISRAAMATU SISSEKANNETEGA

Vaadake, mida meie külastajad on arvanud oma Moabi seiklusest Land Roveriga.
LAADIGE KÜLALISRAAMAT ALLA

„Elumuutev kogemus! See oli hämmastav.“


LINDA, USA

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Programm on inglise keeles. Meie kontorid on avatud esmaspäevast reedeni 9.00–17.00.
Lisanduda võivad kohaliku telefonioperaatori tasud.
Telefon: +1 30 3515 4839
E-posti aadress: [email protected]

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

OPEN ALL
ÜLDTEAVE
HIND
SÕITMINE
REISIMINE

PROGRAMM ROCK CRAWL

4-päevane sõidukogemus on ideaalne sissejuhatus maastikusõitu. Seadke end vapustavas ja karmis Moabi kõrbes sisse ja proovige oma piire erinevatel radadel.
TUTVUGE PROGRAMMIGA ROCK CRAWL

Oluline märkus

Siin olevad pildid on ainult illustreerivad. Kui programmi suhtes peaks tekkima küsimusi, võetakse reisi täpsema tõlgendusena aluseks kirjalik marsruudi kirjeldus. Jätame endale õiguse muuta reisimarsruuti ja/või asendada see reisikorraldaja sarnaste alternatiividega.