PROGRAMM ROCK CRAWL

KOGEGE ERAKORDSELT PÕNEVAT SÕITU KÕRBES UUSIMATE LAND ROVERITEGA
HOIDKE MIND KURSIS

PROGRAMMI ROCK CRAWL SEIKLUSED OOTAVAD

Suurepärases Moabi kõrbes viivad meie asjatundlikud instruktorid Teie juhtimisoskuse uuele tasemele, võimaldades Teil nii mõnestki maailma võimekaimast autost viimast võtta.

4-PÄEVANE PROGRAMM ROCK CRAWL

1. PÄEV

1. PÄEV

Jõuate Grand Junctioni lennujaama ning sealt sõidate Red Cliffs Lodge'i, kus on peatuspaik kogu selle reisi vältel. Õhtusöögi ajal kohtute oma seikluskaaslastega.
2. PÄEV

2. PÄEV

Pärast hommikusööki ja kiiret briifingut sõidate oma esimesele rajale – tõenäoliselt on tegemist tohutu kivimoodustisega, kust avanevad vapustavad vaated iidsetele maastikele.
3. PÄEV

3. PÄEV

Veel üks varajane briifing enne väljasõitu, et sõita uskumatul marsruudil. Ees ootavad vapustav Moabi maastik ja Colorado jõgi kaldus kivimikihtidega, mis panevad Teid proovile.
4. PÄEV

4. PÄEV

Hilisemate lendudega lahkuvad külastajad saavad registreeruda lisategevusteks, nagu näiteks ratsutamine. Või kui vajate turgutamist, siis miks mitte broneerida spordimassaaž ja lõõgastav kümblustünn.

VÕTKE OMA SEIKLUSTEST VIIMAST


Nautige oma Moabi kogemust lisaväljasõitudega – olgu see siis auhinnatud veinide degusteerimine või vapustav sõit Dead Horse Pointi loodusparki.

TUTVUGE MEIE KÜLALISRAAMATU SISSEKANNETEGA

Vaadake, mida meie külastajad on arvanud oma Moabi seiklusest Land Roveriga.
LAADIGE KÜLALISRAAMAT ALLA

„Elumuutev kogemus! See oli hämmastav.“


LINDA, USA

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Programm on inglise keeles. Meie kontorid on avatud esmaspäevast reedeni 9.00–17.00.
Lisanduda võivad kohaliku telefonioperaatori tasud.
Telefon: +1 30 3515 4839
E-posti aadress: [email protected]

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

OPEN ALL
ÜLDTEAVE
HIND
SÕITMINE
REISIMINE

PROGRAMM ROCK CRAWL+


Saadaval ka 5-päevase ekskursioonina. Meie eksperdid viivad Teid piire ületama ja Te läbite piirkonna kõige keerulisemaid radu. See sisaldab rohkem sõiduaega, individuaalõpet ja tehnilisi väljakutseid.
TUTVUGE RINGREISIGA

Oluline märkus

Siin olevad pildid on ainult illustreerivad. Kui programmi suhtes peaks tekkima küsimusi, võetakse reisi täpsema tõlgendusena aluseks kirjalik marsruudi kirjeldus. Jätame endale õiguse muuta reisimarsruuti ja/või asendada see reisikorraldaja sarnaste alternatiividega.