Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

VIIEST VIIS: UUS RANGE ROVER EVOQUE PÄLVIS MAKSIMAALSE EUROOPA OHUTUSHINNANGU

VIIEST VIIS: UUS RANGE ROVER EVOQUE PÄLVIS MAKSIMAALSE EUROOPA OHUTUSHINNANGU

Uus Range Rover Evoque pälvis maksimaalse 5-tärnilise Euro NCAPi ohutushinnangu, mis kinnitab, et tegu on turu ühe rafineerituima, võimekaima ja ohutuima luksusliku kompaktmaasturiga.

Luksuslik kompaktmaastur sai täiskasvanud sõitjate ohutuse eest 94% tulemuse, mis on siiani Jaguari ja Land Roveri toodete kõrgeim skoor. Need, kelle tagaistmel sõidavad nooremad reisijad, võivad samuti rahul olla, sest auto sai laste turvalisuse eest 87%. See tähendab, et Evoque on uusim Land Rover, millele Euro NCAP annab Range Rover Velari ja Land Rover Discovery maasturite järel ohutuse eest viis tärni.

Land Roveri uus, esmaklassiline transversaalne arhitektuur tagab maksimaalse sõitjate ohutuse. Lisaks on uuel Range Rover Evoque’il liiklusõnnetuste vältimiseks uusimad täiustatud juhiabifunktsioonid, sealhulgas hädapidurdus, sõidurajal püsimise abi, eesmine ja tagumine parkimisabi ning tahavaatekaamera.

Tänu nende funktsioonide kombinatsioonile sai uus Evoque praeguseks kõige keerulisemas Euro NCAPi testimisprogrammis viis tärni.

Autoomanikud saavad neile funktsioonidele lisada kaks valikulist paketti. Parkimispakett lisab parkimisabi ja 360-kraadise parkimisabi, tagumise liiklusmonitori ja väljumismonitori. Sõidupaketis on isekohanduv kiirushoidik, pimealaabi ja suurel kiirusel hädapidurdus – kõik see on mugavuse ja ohutuse tagamiseks, kuhu iganes tee Teid viib.

Lisaks saavad omanikud olla kindlad, et luksuslik kompaktmaastur kaitseb nii sõidukis sees kui ka väljas olijaid, sest salongis on õhkpadjad ja turvasüsteem, sealhulgas jalakäijate turvapadi.

Finbar McFall, Jaguar Land Roveri ülemaailmse tooteturunduse juht: „Range Rover Evoque tunneb end koduselt nii linnas kui ka maastikul, nii et me lisasime uusimad tehnoloogiad, mille eesmärk on vältida õnnetusi ning uue sõidukiarhitektuuri, et kaitsta reisijaid vahejuhtumite korral. Tulemus on veel üks 5-tärnise tulemusega Land Rover."

Uue Range Rover Evoque’i täiustatud tehnoloogiate komplekt sisaldab Land Roveri tahavaatepeeglit ClearSight. Vaid ühe nupuvajutusega lülitub peegel HD-ekraaniks, mis pakub laiemat, 50-kraadist vaatevälja ja paremat nähtavust hämaras, kuvades auto katusel oleva tahavaatekaamera pildi. See on ideaalne juhul, kui tagaistmel on reisijad või pagasiruumis olevad suured esemed varjavad vaatevälja.

Samuti on saadaval varjatud vaadete tehnoloogia ClearSight Ground View, mis muudab kapoti nähtamatuks, näidates ülemisel puuteekraanil kaamera abil juhile 180-kraadist vaadet sõiduki esiosa all. See on kasulik keeruliste parkimiskohtade, kõrgete äärekivide ja ebatasase maastiku korral.

Uut Range Rover Evoque’i on nüüd võimalik tellida hinnaga alates 41 850 EUR.

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover