Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

UUS DEFENDER SEISAB JAMES BONDI FILMIS „NO TIME TO DIE“ SILMITSI RASKEIMA TESTIGA

UUS DEFENDER SEISAB JAMES BONDI FILMIS „NO TIME TO DIE“ SILMITSI RASKEIMA TESTIGA

Land Rover viib uue Defenderi fännid 25. ametliku James Bondi filmi „Surm peab ootama“ treilerisse, mis valmis jätkuva koostöö tulemusel EON Productionsiga.

Filmi tegemisel jäädvustatud kaadrid pakuvad ainulaadset sissevaadet võttegrupi koordinaatori Lee Morrisoni ja kaskadööri Jess Hawkinsi töösse. 

  •  Filmist. Land Rover viib James Bondi ja Defenderi fännid kulisside taha koos filmi „Surm peab ootama“ võttegrupiga.
  • Ekspertide testitud. Võttegrupi koordinaator Lee Morrison ja kaskadöör Jess Hawkins pakuvad filmis „Surm peab ootama“ muljet avaldavaid tagaajamisstseene.
  • „Surm peab ootama“. Esimene film, kus saab näha uut Defenderit, mis on Land Roveri kõigi aegade vastupidavaim ja võimekaim auto
  • Peatumatu võimekus. Land Roveri teed rajav maastikutehnoloogia, veetõkke läbivus ja kliirens teevad uuest Defenderist ülima 4x4 auto, pakkudes filmis „Surm peab ootama“ väljakutsuvaid märulistseene.
  • Tundub vastupidav ja on vastupidav. Uue Defenderi vastupidavust testiti „Surm peab ootama“ filmimisel äärmuslikes olukordades.
  • Eesmärgipäraselt loodud. Eriefektide ja autostseenide lavastaja Chris Corbould töötas Land Roveriga välja filmi kirjeldusele sobiva musta Santorini Black Defender 110.
  • Land Roveri perekond. Range Rover Sport SVR, III seeria Land Rover ja Range Rover Classic on samuti 25. ametlikus James Bondi filmis esindatud.
  • „Surm peab ootama“ esilinastub 2020. aasta aprillis.


„Surm peab ootama“ on esimene film, kus esitletakse uut Defenderit kui legendaarset autot James Bondi tagaajamisstseenis. Uut Defenderit on 007 ekspert-võttegrupitiim testinud kõige ekstreemsemates maastikuoludes, näidates selle peatumatut olemust.

James Bondi võttegrupi koordinaator Lee Morrison ütles: „Põneviku kujundamine ja koordineerimine Bondi teemal nõuab kompromissitut mõtteviisi. Valisime uue Defenderi, sest vajasime peatumatut autot, mis aitaks meil võidelda loodusjõudude, järskude laskumiste ja jõeületustega. Mulle avaldab muljet, et Defender on tagasi ja palju-palju paremana!“ 

Uue Defenderi kliirens on 291 mm ja selle maastikugeomeetria on maailmatasemel. See annab Defenderile lähenemis-, purunemis- ja lahkumisnurgad vastavalt 38, 28 ja 40 kraadi (teekõrgusest). Selle maksimaalset 900 mm veetõkke läbivust toetab süsteemis Terrain Response 2 olev uus veeläbivuse programm Wade, nii et autojuhid saavad sügavat vett läbida täie kindlusega.
Land Roveri disainitiim tegi tihedat koostööd eriefektide ja autostseenide lavastaja Chris Corbouldiga, et Defender täidaks kõiki nõudmisi. See põhineb mustal mudelil Santorini Black Defender X, sellel on tumendatud põhjakaitse, 20-tollised tumeda viimistlusega veljed ja maastikusõidurehvid. Need on esimesed Defenderid, mis ehitati Jaguar Land Roveri tehases Nitras, Slovakkias.

Land Roveri ülemaailmne kommunikatsioonidirektor Richard Agnew sõnas: „„Surm peab ootama“ on suurepärane võimalus näidata uue Defenderi võimekust viimase jalustrabavas James Bondi tagaajamisstseenis. On olnud väga põnev jätkata koostööd EON Productionsi ja nende tiimidega muljet avaldava põnevusfilmi tootmisel.“ 

Suurbritannia suurimal autotootjal on Bondi filmide tegemisel pikaajaline koostöö EON Productionsiga – see algas 1983. aastal, kui Range Roveri kabrioletti näidati filmis „Octopussy“. 

Defenderi kõrval mängivad filmis „Surm peab ootama“ rolli ka Range Rover Sport SVR, III seeria Land Rover ja Range Rover Classic.

Filmi lavastaja on Cary Joji Fukunaga ja peaosatäitja Daniel Craig, kes kehastab Ian Flemingi James Bondi viiendat korda. Film esilinastub üle maailma alates 2020. aasta 2. aprillist – Suurbritannias Universal Pictures Internationali ja USA-s 10. aprillil meediaettevõtte Metro Goldwyn Mayer Studios ja nende United Artists Releasing vahendusel.

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover