Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.

UUENENUD DISCOVERY SPORT HYBRID: KÕIGIKS PERE SEIKLUSTEKS TÄIUSTATUD

UUENENUD DISCOVERY SPORT HYBRID: KÕIGIKS PERE SEIKLUSTEKS TÄIUSTATUD

Land Rover annab vabaduse: olgu see siis igapäevastel seiklustel või viies Teid ja Teie peret edasi ka siis, kui tee lõppeb – täites nii Teie elu uute kogemuste ja avastustega. Uus kompaktmaastur Discovery Sport on läbinud uuenduskuuri ja on nüüd veelgi efektiivsem, tehnoloogiliselt arenenum ning praktilisem, tagades kõigis tingimustes sõitjate turvalisuse ja mugavuse.

Discovery perekond on end viimase 30 aasta jooksul määratlenud seikluslikku vaimu väärtustavaks, nii on ka uuenenud Discovery Sport võrreldes algupärase mudeliga silmapaistvalt arenenud, kuid samas ei ole võimekuses järeleandmisi tehtud. Demonstreerides mitmekülgsust elegantseimas vormis, on avar, mugav ja vaikne, kus 5 + 2 interjöör uhiuue info- ja meelelahutussüsteemi ning uusima ühenduvusega täielikult ümber kujundatud. Lisaks on võimalik auto istmekohtade paigutust kuni 24 erineval moel muuta. Kapoti all on uutel elektrimootoritel 48-voldine kerge hübriid, mis aitab vähendada heitkoguseid ja kütusekulu.Alles on Discovery äratuntavad disainielemendid, sealhulgas merekarbikujuline kapott, tõusev kerejoon ja kitsenev katus, kuid uue mudeli välisdisain on ka julgelt arenenud. Proportsioonid on optimeeritud, et saavutada koos uute eesmiste ja tagumiste LED-tulede ning eesmise iluvõre ja kaitseraudadega silmatorkavam välimus. 

Digitaalse Touch Pro info- ja meelelahutussüsteemi ning esmaklassiliste materjalide lisamine muudab salongi praktiliseks ja kvaliteetseks. Uued istmed kõigis kolmes reas on mugavamad ning tänu teise rea 40:20:40 kokku pandavatele ja lükatavatele istmetele ka mitmekülgsemad. Nii on istmete kombinatsioonide arv suurenenud 24-ni ja sobitub iga kasutusvajadusega – olgu see siis igapäevastel sõitudel või perepuhkusel.Discovery Sporti ainulaadset mitmekülgsust on veelgi parandanud väikeste esemete panipaikade rohkus kõigis ridades ning kütusepaagi mahutavust on 20% suurendatud (kuni 65 liitrini). Valikuline Land Roveri tegevusvõti teeb kompaktmaasturi kasutatavaks paremini kui kunagi varem ning viib Teie perekonna veelgi kaugemale.

Elektrifitseerimist silmas pidades võimaldab PTA Discovery Sportile lisada uue, 48-voldise kerge poolhübriidsüsteemiga (MHEV) jõuülekande. Esmakordselt Range Rover Evoque is tarvitusele võetud süsteem kasutab mootori külge kinnitatud vööga ühendatud käivitusgeneraatorit, et koguda aeglustamise ajal energiat, mis tavaliselt kaduma läheb, ja salvestab selle põrandaalusesse patareisse.
Kui kiirus on alla 17 km/h, lülitub mootor pidurdamisel välja ja kasutab salvestatud energiat, et aidata kiirendamisel kütusekulu vähendada. Uus mootor ja käiguvahetus on rafineeritud, vaikne ja tõhus ning see tagab nii laste kooli sõidutamisel, maale minnes kui ka kasvõi Alpidesse teel olles märkimisväärselt parema efektiivsuse.

Tänapäeva perekonna digitaalsetele nõudmistele vastamiseks loodud uuenenud Discovery Sport on saadaval nutika tahavaatepeegliga, mis lülitub nupuvajutusega videoekraaniks, kus kuvatakse terava kõrglahutusega seda, mis on sõiduki taga. Tagaklaasi kohal asuv kaamera annab laiema, 50-kraadise vaatevälja ja parema nähtavuse hämaras ning tagaistmel istuvad reisijad ega pagasiruumis olevad suured esemed ei varja vaatevälja.Ground View tehnoloogia näitab kaamerapildiga juhile 180-kraadist vaadet sõiduki esiosa all toimuvast ja on kasutusele võetud selleks, et aidata liikuda kõrgete äärekivide vahel ja ebatasasel maastikul. Tehes kapoti nähtamatuks, realiseerib see Land Roveri läbipaistva kapoti tehnoloogia, mis võeti esmakordselt kasutusele 2014. aastal.

Uuenenud Discovery Sport on tõeline Land Rover. See ühendab igal maastikul kindla juhitavuse ja sõiduvõime kõigis ilmastikutingimustes – sealhulgas 600 mm sügavuses vees –, nelikrattaveo ja teise põlvkonna süsteemi Active Driveline (sõltub mootori võimsusest). Terrain Response 2 tuvastab automaatselt pinna ja reguleerib pöördemomenti nii, et see sobiks kõige paremini tingimustega, samal ajal kui Advanced Tow Assist muudab haagisega (kuni 2500 kg) tagurdamise intuitiivsemaks ja turvalisemaks kui kunagi varem.

Kõikidel mudelitel on standardvarustuses tagurduskaamera ning kaasaegne juhiabisüsteemide komplekt. See sisaldab isekohanduvat kiirushoidikut koos juhtimisabiga, mis hoiab sõidukit teemärgistust arvesse võttes sõiduraja keskel ning eesmise sõidukiga turvalist kaugust. Teiste aktiivsete turvaelementide hulka kuuluvad sõidurea hoidmise abi, autonoomne hädapidurdus ja juhi jälgimismonitor. 

Esimesed uued Discovery Sporti autod saabuvad Eestisse sel sügisel.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.