Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

UUE PÕLVKONNA LAND ROVER DEFENDERI EKSPEDITSIOON 001

UUE PÕLVKONNA LAND ROVER DEFENDERI EKSPEDITSIOON 001

Maailma keskelt Frankfurti autonäitusele. Uus Land Rover Defender alustab esimest maismaaekspeditsiooni Kasahstani ja Hiina piiril asuvast Losside orust. 
 

Uue põlvkonna Defender õhutab oma fännide uudishimu muljet avaldava reisiga, mis lõppeb Frankfurdi autonäitusel. 10. septembril toimub seal uue Land Rover Defenderi rahvusvaheline esitlus. 

Kõige suutlikuma ja võimsama Land Roveri maasturi teekond Frankfurti algas väga erilises kohas, sügaval mandri sisemuses ehk Kasahstani Šarõni kanjonis, mis on muljet avaldav oma 300-meetrise sügavusega. Osa kanjonist on tuntud ka kui Losside org ja see on seiklejate seas hinnatud vaatamisväärsus.

Enam kui seitsmekümne aasta avastuste ja pidevate täiustustega on julged Land Roveri maasturid võitnud maadeavastajate, humanitaarorganisatsioonide ja seiklevate perede südamed. Defender on pidanud vastu väljakutsetele kõige karmimates keskkondades ja end põhjalikult tõestanud.

Uue põlvkonna vastupidav ja mitmekülgne Defender seisab uhkelt teiste luksuslike ja innovaatiliste Land Roveri pereliikmete kõrval ja on harmooniline lisandus Land Roveri dünastiasse.

Defender loodi suure kirega, avaldades austust originaalmaasturile. See on tulemus, mis avab ukse 21. sajandi seiklustele ja hämmastab laiade valikuvõimaluste, ümberkujunduste ja arenenud maastiku läbimise tehnoloogiaga ning säilitab samas Land Roveri 71-aastast traditsiooni.

Kui soovite jälgida uue Defenderi teekonda Frankfurti, vajutage siia: 
https://www.youtube.com/watch?v=B6LCgT7zDDM

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover