Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

PUNASE RISTI EKSPERDID VIIVAD UUE LAND ROVER DEFENDERI PROTOTÜÜBI PIIRIDE TESTIMISEKS KÕRBESSE, ET TÄHISTADA 65-AASTAST KOOSTÖÖD

PUNASE RISTI EKSPERDID VIIVAD UUE LAND ROVER DEFENDERI PROTOTÜÜBI PIIRIDE TESTIMISEKS KÕRBESSE, ET TÄHISTADA 65-AASTAST KOOSTÖÖD

Oma ülemaailmse testimisprogrammi viimases etapis Dubais haarasid IFRC autopargi eksperdid rooli, et testida uut Defenderit piirkonna kõrbe liivaluidetel ja Jebel Jaisi käänulisel maanteel.

  • Ekspertide oskusteave: Land Rover külastab Dubais uue Defenderi testimisprogrammi raames Punase Risti ja Punase Poolkuu Ühingute Rahvusvahelise Föderatsiooni (IFRC) ülemaailmse autopargi nelikveo eksperte.
  • Võimekuse ulatus: Uus Defender tegutseb piirkonna kuulsatel liivaluidetel ja tuntud Jebel Jaisi kurvilistel maanteedel, kus tee viib üles Araabia Ühendemiraatide kõrgeimast mäest.
  • Uuendatud koostöösuhe: Land Rover ja IFRC on kokku leppinud uues kolmeaastases ülemaailmses koostööprojektis, et keskenduda valmisolekule katastroofideks ja reageerimise algatustele.
  • Väljakujunenud partnerid: Land Rover on toetanud IFRC-d alatest 1954. aastast ning teeb uhkusega koostööd maailma suurima humanitaarorganisatsiooniga selle sajandal tegutsemisaastal.

Uue Land Rover Defenderi ülemaailmse testimisperioodi viimane etapp toimus Punase Risti ja Punase Poolkuu Ühingute Rahvusvahelise Föderatsiooni (IFRC) maastikuasjatundjate tähelepaneliku pilgu all. Sõiduki prototüüp külastas IFRC ülemaailmset autoparki Dubais enne oma avalikku debüüti, mis toimub selle aasta lõpus.

Land Roveri insenerid demonstreerisid oma IFRC partneritele Defenderi võimekuse ulatust nii maanteel kui ka maastikul, enne kui IFRC autopargi eksperdid haarasid rooli auto proovimiseks kõrbe liivaluidetel ja Jebel Jaisi käänulisel maanteel ning kogesid uue nelikveo kindlat käsitsemist ja mugavust Araabia Ühendemiraatide kõrgeimast mäest üles sõites.

Sel aastal tähistatakse humanitaarorganisatsiooni sajandat aastapäeva „100 aastat lootust“. Järgmise kolme aasta jooksul toetab Land Rover katastroofideks valmisolekut ja reageerimise algatusi ka Indias, Mehhikos ja Austraalias.

Vaadake Defenderi testimist.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover